Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος
Για την κατάρτιση μητρώου εργοληπτών (εταιρειών – φυσικών προσώπων) για την πρόληψη και αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών από πλημμύρες, χιονοπτώσεις, πυρκαγιές ή οποιοδήποτε άλλο έκτακτο φαινόμενο ή φυσική καταστροφή και την πραγματοποίηση έκτακτων εργασιών συντήρησης υποδομών αρμοδιότητας του Δήμου Λαρισαίων για το χρονικό διάστημα από 01/01/2023 έως 31/12/2023.
Ο Δήμος Λαρισαίων, καλεί τους ενδιαφερομένους να υποβάλλουν αίτηση συμμετοχής (διατίθεται έντυπο), οποιαδήποτε χρονική στιγμή έως 30-12-2022, στην οποία θα αναφέρονται τα πλήρη στοιχεία τους. Η αίτηση μπορεί να κατατεθεί στο Αυτοτελές Τμήμα Πολιτικής Προστασίας, Ιωνος Δραγούμη 1, 2ος Όροφος, Δημαρχείο, αυτοπροσώπως ή με τους παρακάτω τρόπους (ταχυδρομικά ή στο email:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).
Ανακοίνωση της Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος
Περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 2413500311 - 216.