![image](/images/dataold/images/articles/media_mark.jpg)
Προσφορά σε ποσότητα ελιών κατέθεσε για τις ανάγκες του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Λαρισαίων η Λαρισαϊκή Εταιρεία Intercomm Foods. Την προσφορά για λογαριασμό του Προέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου της Εταιρείας κ. Στ. Τσαγκούλη παρέδωσε ο υπεύθυνος του τμήματος προμηθείων της Intercomm Foods κ. Β. Σεβδαλής ενώ την παρέλαβε η αρμόδια αντιδήμαρχος Κοινωνικών δράσεων κ. Λίνα Ντάβαρη, η οποία ευχαρίστησε τους υπεύθυνους της εταιρείας για την κοινωνική τους ευαισθησία και την διαρκή στήριξη που παρέχουν στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Λαρισαίων.