Σας προσκαλούμε στη συνέντευξη τύπου που θα παραχωρήσει αύριο ο Δήμαρχος Λαρισαίων σχετικά με τον 11ο ημιμαραθώνιο Λάρισας - Τυρνάβου που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Λαρισαίων στις 12.30 μ.μ. την ΤΡΙΤΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013.
Αμέσως μετά τη συνέντευξη τύπου για τον 11ο Ημιμαραθώνιο Λάρισας - Τυρνάβου ο Δήμαρχος Λαρισαίων θα κάνει επίσης δηλώσεις για θέματα του πολιτικού ρεπορτάζ. Η παρουσία και πολιτικών συντακτών είναι επιθυμητή στις 12.45 αύριο Τρίτη 26 Νοεμβρίου στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων