Ποσότητα τροφίμων παρέδωσε σήμερα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Λαρισαίων η Ομάδα Συνεργασίας του Τοπικού Τμήματος Λάρισας του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού. Την προσφορά παρέλαβε για λογαριασμό του Παντοπωλείου ο αντιδήμαρχος Κοινωνικών Δράσεων κ. Σπ. Μπαρμπούτης ο οποίος ευχαρίστησε τα μέλη της Ομάδας Συνεργασίας για την προσφορά τους και στο επίπεδο της κοινωνίας με τη χρόνια δράση τους, αλλά και στο Κοινωνικό Παντοπωλείο.