Ποσότητα τροφίμων και ρουχισμού παρέδωσε στο κοινωνικό παντοπωλείο η κ. Κασσσιανή Βίκη – Γκουντή, ιδιοκτήτρια των καταστημάτων Γυναικείων ρούχων “Silhouette”.
Την προσφορά παρέλαβε ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Κοινωνικών Δράσεων κ. Σπ. Μπαρμπούτης ο οποίος ευχαρίστησε την επιχειρηματία και ευχήθηκε η πράξη της να βρει μιμητές σ’ όλους τους τοπικούς επιχειρηματίες που αντιλαμβάνονται την αξία της κοινωνικής αλληλεγγύης και την αναγκαιότητα της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης.