Πραγματοποιήθηκε σήμερα, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, εκδήλωση - παρουσίασης των λαμπαδηδρόμων και των συνοδών, ενόψει της υποδοχής της Ολυμπιακής Φλόγας στη Λάρισα (Την Τρίτη 15 Μαϊου) .
Θυμίζουμε ότι η Ολυμπιακή Φλόγα θα φτάσει στη Λάρισα το μεσημέρι (14.15 μ.μ.) της Τρίτης 15 Μαΐου 2012 και ο Δήμος Λαρισαίων διοργανώνει ειδική τελετή υποδοχής στο Αρχαίο Θέατρο της Λάρισας.
Για να δείτε τη λίστα με τους λαμπαδηδρόμους και τους συνοδούς, πατήστε ΕΔΩ.