Ο Δήμαρχος Λαρισαίων διακηρύττει ότι: Εκτίθεται σε φανερή μειοδοτική δημοπρασία η ηλεκτροδότηση και ο ηλεκτροφωτισμός των περιπτέρων της ετήσιας εμποροπανήγυρης Λάρισας, έτους 2016.
Η δημοπρασία θα γίνει στις 24-08-2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 11.00 π.μ. στο Δημαρχείο της Λάρισας (3ος όροφος) με προφορικές προσφορές ενώπιον της επταμελούς (7) Οργανωτικής Επιτροπής Εμποροπανήγυρης 2016, υπό την προεδρία του Αντιδημάρχου κ. Παναγιώτη Νταή.
Σε περίπτωση που η δημοπρασία δε φέρει αποτέλεσμα θα επαναληφθεί στις 30-08-2016 ημέρα Τρίτη και ώρα 11.00 π.μ., στον ίδιο χώρο.