Ο Δήμαρχος Λαρισαίων διακηρύττει ότι: Εκτίθεται σε φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία η εκμίσθωση του χώρου εγκατάστασης και λειτουργίας ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ στη Νεάπολη, όπου πραγματοποιείται η ετήσια εμποροπανήγυρη της Λάρισας, ως ειδικότερα αυτός εμφανίζεται στο χάρτη.
Η δημοπρασία θα γίνει στις 24-08-2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00 μ. στο Δημαρχείο της Λάρισας (3ος όροφος) ενώπιον της Επιτροπής εμποροπανήγυρης υπό την προεδρία του Αντιδημάρχου κ. Νταή Παναγιώτη.
Σε περίπτωση που η δημοπρασία δε φέρει αποτέλεσμα θα επαναληφθεί στις 30-08-2016 ημέρα Τρίτη και ώρα 12.00 μ. στον ίδιο χώρο.