Ο Δήμαρχος Λαρισαίων, διακηρύσσει Ηλεκτρονικό Ανοικτό Δημόσιο Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την ανάδειξη αναδόχου για την υπηρεσία: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΩΝ (ΠΑΡΑΓΚΩΝ) ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΤΗΣΙΑΣ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ (Α΄ ΟΜΑΔΑ: ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΜΕ ΞΥΛΙΝΟ ΣΚΕΛΕΤΟ). Κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή προσφοράς σε ευρώ στο σύνολο της ομάδας που θα προσφέρει ο διαγωνιζόμενος.
Για την περίληψη της διακήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για το κείμενο της διακήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για το τιμολόγιο προσφοράς, πατήστε ΕΔΩ