Ο Δήμος Λαρισαίων προκηρύσσει Δημόσιο Ανοικτό Συνοπτικό Διαγωνισμό για την επιλογή αναδόχου με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα προσφορά με επί μέρους ποσοστά έκπτωσης κατά ομάδες ομοειδών εργασιών και έλεγχο ομαλότητας των προσφερομένων επί μέρους ποσοστών έκπτωσης, πάνω σε συμπληρωμένο έντυπο οικονομικής προσφοράς της υπηρεσίας σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/16 για την κατασκευή του έργου με τίτλο: «ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ 1ΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ» εκτιμώμενης αξίας σύμβασης
59.999,65 ΕΥΡΩ (χωρίς αναθεώρηση + ΦΠΑ).
Για την περίληψη της διακήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για το κείμενο της διακήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για την τεχνική περιγραφή, πατήστε ΕΔΩ
Για την προμέτρηση εργασιών οδοποιϊας, πατήστε ΕΔΩ
Για την ειδική συγγραφή υποχρεώσεων, πατήστε ΕΔΩ
Για τον προϋπολογισμό της μελέτης, πατήστε ΕΔΩ
Για το τιμολόγιο της μελέτης, πατήστε ΕΔΩ