Ο Δήμος Λαρισαίων, προκηρύσσει την με συνοπτικό διαγωνισμό επιλογή αναδόχου με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα προσφορά με ενιαίο ποσοστό έκπτωσης, πάνω σε συμπληρωμένο έντυπο οικονομικής προσφοράς της υπηρεσίας σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.4412/16 για την κατασκευή του έργου με τίτλο «ΠΙΛΟΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ «ΕΜΑΥΤΙΩΝ» ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ & 4ου ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ», εκτιμώμενης αξίας σύμβασης 40.322,58 ευρώ (χωρίς αναθεώρηση και ΦΠΑ).
Για την προκήρυξη, πατήστε ΕΔΩ
Για το κείμενο της διακήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για την τεχνική περιγραφή, πατήστε ΕΔΩ
Για το τιμολόγιο της μελέτης, πατήστε ΕΔΩ
Για τον προϋπολογισμό της μελέτης, πατήστε ΕΔΩ
Για τις προμετρήσεις εργασιών, πατήστε ΕΔΩ
Για την ειδική συγγραφή υποχρεώσεων, πατήστε ΕΔΩ
Για το έντυπο οικονομικής προσφοράς, πατήστε ΕΔΩ
Για την αντιστοίχηση άρθρων με ΕΤΕΠ, πατήστε ΕΔΩ
Για το τυποποιημένο έντυπο υπεύθυνης δήλωσης, πατήστε ΕΔΩ