Η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Λάρισας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά έξι (6) ατόμων για την υλοποίηση της Πράξης «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής» στο πλαίσιο
ευρωπαϊκού προγράμματος.
(Περίοδο κατάθεσης δικαιολογητικών από 03-11-2016 έως και 12-11-2016)
Για την ανακοίνωση, πατήστε ΕΔΩ
Για την περίληψη, πατήστε ΕΔΩ
Για το παράρτημα, πατήστε ΕΔΩ
Για το έντυπο της αίτησης, πατήστε ΕΔΩ