Ο Δήμος Λαρισαίων ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ενός (1) ατόμου ΠΕ ή ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών στα πλαίσια υλοποίησης Ευρωπαϊκού Προγράμματος με την υπ΄ αρ ΣΟΧ 1/2017 ανακοίνωση για τη σύναψη ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ στο πλαίσιο του Ε.Π. «ΘΕΣΣΑΛΙΑ 2014-2020» ΑΞΟΝΑΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 2α «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ – ΕΝΕΡΓΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ» ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ
ΤΙΤΛΟΣ: «Λειτουργία δομών και υπηρεσιών της Τοπικής Αυτοδιοίκησης προς όφελος των γυναικών και για την καταπολέμηση της βίας - Λειτουργία ξενώνων φιλοξενίας γυναικών θυμάτων βίας στη Θεσσαλία»
Κατάθεση Δικαιολογητικών έως Δευτέρα 06/03/2017
Για την ανακοίνωση της προκήρυξης, πατήστε ΕΔΩ
Για την περίληψη της ανακοίνωσης, πατήστε ΕΔΩ
Για το παράρτημα, πατήστε ΕΔΩ
Για το ειδικό παράρτημα απόδειξης γλωσσομάθειας, πατήστε ΕΔΩ
Για το έντυπο της αίτησης, πατήστε ΕΔΩ